top of page
Search

Īstais laiks dziedināšanai caur laika līnijām


Savās konsultācijās lielākoties izmantoju trīs instrumentus- Akaši hronikas (kanāls, kurā varu iegūt gan informāciju, gan dziedināt), dziedinošo enerģiju plūsmu, kā arī Laika līniju dziedināšanas metodi.


Šajā procesā ļoti labi jūtu, ko var dziedināt caur hronikām un kur nepieciešama Laika līniju dziedināšana. Taču ilgu laiku nespēju priekš sevis sastrukturēt, līdz galam izprast, kas ir tie iemesli, kāpēc dažkārt dziedināšanai labi strādā dziedinošo enerģiju plūsma, bet ir reizes, kad ir nepieciešama Laika līniju dziedināšana.


Viss mainījās brīdī, kad domu biedru grupiņā izteicu skaļi šo savu jautājumu, jo atbilde manī atnāca dažu minūšu laikā.

Laika līniju dziedināšana strādā ne tikai reizēs, kad pietiktu ar dziedinošo enerģiju plūsmu, bet arī tad, ja konkrētā aspekta dziedināšana var notikt tikai tad, ja ir lielāka cilvēka paša enerģētiskā iesaiste, apzināšanās, izpratnes palielināšanās attiecīgajā risināmajā jautājumā.


Jā, tik vienkārši un fantastiski reizē. Šis man vēlreiz ļāva atcerēties, cik ļoti brīnišķīgs un universāls instruments ir šī metode. Katrs seanss ir kā neatkārtojams ceļojums gan terapeitam, gan cilvēkam, kurš risina savus jautājumus. Nekad iepriekš nezini, kas Tevi sagaida, taču ikviena reize apliecina un parāda, cik ļoti ikviens no mums ir drošībā un cik ļoti Augstākais Es par mums rūpējas, mums atliek vien sajust, sadzirdēt un saredzēt to.


Mīlestībā,

Anita


Foto: pexels.com234 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page