top of page
Search

Dzimtas PIRMMĀTE un PIRMSĀKUMS
DZIMTAS PIRMMĀTE un PIRMSĀKUMS (nes Māras un Saulveža enerģijas, kuri savukārt ir Dieves Gaias un Saules Dieva aspekti)- sievišķā un vīrišķā saspēle, dzimtas esības pamats.


Pirmmāte- Dzimtas enerģētiskā māte, gaismas struktūra, nes dzimtas dzīvības dzirksti, caur viņu notiek arī dvēseles, ienākošā bērniņa “pieņemšana” dzimtā, kā arī ikviena aiziešana.


Pirmsākums, savukārt, “tur telpu un laiku”, ir vienmēr un visā klātesošs, visa pamatu pamats.


Caur Pirmmāti un Pirmsākumu dzimta saņem kodus, kas nes sakrālas zināšanas, pat ja neapzinātas un neizpaustas. Tās nododas tālāk caur katra sirds liesmu, jo šī liesma ir tā, kas atver šīs zināšanas.


Pirmmāte un Pirmsākums glabā sākotnējo, pamata dzimtas vektoru, nepieciešamās pieredzes. Kalpo kā tāds saslēdzējmehānisms starp dzimtu un Zemes enerģētisko lauku, savukārt, dzimta kalpo kā šāds saslēdzējmehānisms starp Dvēseli un Zemi.

Pirmmāte un Pirmsākums ir tie, kuri stāv aiz Dzimtas glabātājiem.


Ik pa laikam dzimtā ienāk kāda dvēsele, kuras enerģētiskais saslēgums ar Pirmmāti ir lielāks. Tādējādi caur viņu plūst šīs enerģijas spēcīgāk un pārējie dzimtas locekļi neapzināti nonāk lielākā kontaktā ar šo enerģiju.


Pierakstīja Anita Oļukalna, klātesot Saules Dievam un Dievei Gaijai,

16.04.2022


***


Šī informācija manī integrējās nedēļu. Tā atnāca caur Dzimtas pirmmāti (Līdz šim šo enerģiju ienākam biju sajutusi caur dažiem cilvēkiem komunikācijas laikā.), kā arī Saules Dievu, kad viņš atnāca un teica: “Es vienmēr esmu ar Tevi. Es vienmēr esmu Tevī.” Un saule saplūda ar manu sirdi.

Par Dzimtas glabātājiem- viņus jūtu un redzu ikvienā dzimtas dziedināšanas meditācijā klātesam. Viņi stāv puslokā un ir klātesoši. Viņu enerģiju nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu, un viņu pateicība apklāj visu, kas ir bijis, ir un būs.

Mīļie, lolojam un audzējam savas sirds liesmu! Pieņemam katru sevis daļiņu un savu ceļu! Mīlam un pateicamies par ikvienu elpas vilcienu un dzīves dienu!


Ar Sauli sirdī,

AnitaFree photo from pexels.com

19 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page