top of page
Search

MELNĀ un BALTĀ SAULE

Baltā Saule nes Liras gaismotās enerģijas, bezgalīgo dzirkstošo prieku, tieci pieredzēt dzīvi, dzīvības enerģiju un kustību. Vēlme savienoties ar Dzīvi katrā tās mirklī un pieredzē, saplūst ar dzīvi, izgaršot to. Piepildīt sevi caur dzīvi un dzīvi caur sevi. Tik gaiša un dzirsktoša enerģija kā ēters. Kosmisko zināšanu avots, kas caurstrāvo visu. Baltā Saule ir Visuma enerģijas izpausme tās dažādajās nokrāsās un šķautnēs.


Melnā Saule- viens no abiem spēcīgajiem enerģētiskajiem magnētiem šajā sinerģijā. Nes ļoti lielu jaudu, tomēr tik bieži nepieņemta un atstumta mūsos. Šī ir katra laika lokos uzkrātā enerģija. Esot cilvēka neapzināta, šī saule var nest daudz baiļu, nedrošības un sāpju.


Lūdzu, pieskaries tai! Lūdzu, sajūti to ! Esi drosmīgs! Sajūti tās spēku un uz priekšu virzošo struktūru! Šīs Saules dimensiju, kas ļauj materializēt šeit uz Zemes, savienojoties ar Balto Sauli. Šeit tu atradīsi visu, kas tev traucē. Šeit tu strādāsi. Šeit tev sviedri līs un tu bezspēkā raudāsi, piekļaujoties ar pieri zemei, lai atdzimtu no jauna savā spēkā un varēšanā. Šeit mīt tavas dvēseles pieredze un gara spēks.


Šie divi spēcīgie magnēti- Melnā (dziļuma un paplašinājuma dimensija) un Baltā (enerģijas dimensija) Saule savienojas vienā tikai caur cilvēku. Ļauj sev saplūst ar katru no šīm divām saulēm! Ļauj tām saplūst caur tevi! Ļauj sev kļūt par Radītāju šeit uz Zemes! Ļauj būt sev Kodolā! Ļauj būt sev Veselumā! Piedzīvo Kosmiskās Gaismas Sirds vēršanos, atpazīstot, pieņemot, integrējot sevī Melno un Balto sauli!


Lai top!


Pierakstīja Anita Oļukalna, klātesot Dievei Gaijai,

28.04.2022


Foto: no personīgā arhīva

20 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page