top of page
Search

Pilnība Veselumā"Esi sveicināta, skaistā Gaismas būtne. Es esmu Skolotājs Merlins (Merlina apziņa).

Es ienāku tavos laukos un piepildu tos.


Tāpat kā jūs- cilvēki mani saistāt ar dažādiem aspektiem šeit uz Zemes, tā arī Dzīve šeit ir pilnīga, ja pieņem visus tās aspektus: gaismu un ēnu (kā jūs to saprotat), jaunu sākumu un beigas, kāda posma beigšanos.


Jūs tik ļoti tiecaties uz Gaismu, ka aizmirstat vai nevēlaties paskatīties uz to, kas ir nepilnīgs; uz to, ko negribas redzēt.


Lai arī ir grūti vārdos to izteikt, tomēr tik ļoti vēlos nodot šo sajūtu, šo zināšanu, ka pilnība un dziļums rodas no visa: gan no skaistajām augšup ceļošajām pieredzēm, gan no, jūsuprāt, nepilnībām un kļūdām. Šī dziļā izpratne, šī dziļuma piepildījuma sajūta atnāk, pateicoties ēnas pusei. Aicinu jūs ieraudzīt skaistumu šajā procesā. Skaistumu, kas rodas no kaut kā it kā nepilnīga. Tajā brīdī, kad uzlūkojam katru aspektu, katru nepilnību un tumšo pusi- tajā brīdī šeit uz Zemes ir iespējams uzplaukt šim krāšņumam pilnībā.


Patiesi dziļš alķīmisks pārveides process var notikt tikai tad, kad ir pieredzēts un izdzīvots viss iepriekš minētais process. Tikai tad mēs kļūstam par savas dzīves patiesiem alķīmiķiem. Mēs sākam radīt savu realitāti.


Es esmu katrā no jums. Es esmu ar katru no jums."


Skolotājs Merlins,

15.08.2022. vēstījumu pieņēma Anita Oļukalna


Foto: no personīgā arhīva

142 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page