top of page
Search

Sievietes sakrālais spēks mīt vēderā un sirdī

Updated: May 23, 2022Tieši vēdera rajons ir tas, kur mīt katras sievietes otrā sirds DZEMDE. Caur Dzemdi notiek sievietes savienošanās ar Zemi ne tikai fiziskajā plānā, bet arī smalkajā līmenī. Caur Dzemdi sieviete ļauj Zemes enerģijām ienākt savā laukā. Tomēr ikdienā mēs par Dzemdi bieži vien piemirstam, ja vien neesam gaidībās vai ja vien tā jau nesauc pēc mūsu uzmanības.


VĒDERS ir vieta, kur fiziskajā plānā dzīvo sievišķība. Tā sajūta un impulss, kas ļauj būt kopsolī ar Dzīvības un Dzīves enerģiju un radīt caur savu Esību, radīt katrā savā solī. Tomēr tieši vēders ir tā vieta sievietes ķermenī, kas saņem tik daudz pretenzijas un neapmierinātību no pašām sievietēm. Tieši vēders ir tā vieta, ko aplūkojot, varam ieraudzīt savu pieredzēto, kā arī piedzīvot sevī pieņemšanas spēku.


IEGURNIS ir tas, kas nes sievieti, dod spēcīgu un drošu pamatu, lai viss atrastos savās vietās un visi procesi notiku savā laikā un savā intensitātē.


SIRDS ir sievietes dimanta oliņa, kur mīt viņas iekšējā zināšana un atšķiršanas spēja. Šeit aktivizējas mūsu caurspīdīgā redze (Šis termins atnāca kādā no saņemtajiem vēstījumiem. Caurspīdīgā redze- kad veries pieredzē, notikumā vai cilvēkā, tas tiek izgaismots un vienlaicīgi var skatīties tam cauri, ieraugot dziļāko būtību, nepaliekot ārējos slāņos.).


Ir pienācis laiks stiprināt savu iegurni. Ja ļaujam, bieži vien šeit atmostas arī prieka un viegluma enerģijas.

Ir pienācis laiks pateikties dzemdei par visu kas pieredzēts šajā un citās dzīvēs.

Ir pienācis laiks samīļot savu vēderu, palaižot visas bailes un aizvainojumus un iesējot pieņemšanas dzirksti caur pieskārienu savu.

Ir pienācis laiks sajust savu sirdi, uzdrīkstoties būt vienā skanējumā ar to un atļaujot tai mirdzēt, lai mūsos Zeme un Debesis satiekas.


Nāc kopradīt telpu, kur drošībā atvērties savai sievišķībai un sajust sevī dzīves klātesamību visā tās krāšņumā:


Plaukstam Mīlestībai un Dzīvei!

💚


Anita


Photo: free from pexels.com

188 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page