top of page
Search

Tu esi sava likteņa radītājs
Vai tu tici, ka esi sava likteņa radītājs? Jāatzīst, ka "radīt savu likteni", visticamāk, katram no mums nozīmē ko citu.


Tie, kuri dzīvo savu dzīvi, neaizdomājoties, ka pastāv arī kas vairāk aiz redzamā un ikdienišķā, dzīvo dzīvi, ko viņu dvēsele izvēlējās pirms iemiesojuma, izbaudot visus kritumus un kāpumus dzīves krustcelēs. Šī izvēle paliek slēpta viņu acīm un apziņai.


Visticamākais, ka gandrīz ikviens no mums ir piedzīvojis dzīvē brīžus, kad šķiet, ka viss ir slikti. Tieši šādos brīžos, kad "spiež katra vīle", aizdomājamies par to, vai mēs paši varam ko mainīt notiekošajā. Bingo! Šis ir brīdis, kad pavīd apjausma, ka tu varētu ietekmēt savas dzīves notikumus. Vispirms aizdomājoties, kas ir tieši tas vai tā joma, kas liek justies slikti. Nebaidies, ja sākumā šķiet, ka jo vairāk pievērsies šim jautājumam, jo vairāk kļūst risināmo jomu! Tas ir pilnīgi normāli un piederas pie lietas! Šeit, galvenais, ir nenobīties un nenolaist rokas. Atceros kādu no savām "bedrēm", kad dzīvoju apjausmā, cik daudz man vēl jādara un tam nekad nebūs gala, jo vienmēr būs ko risināt, dziedināt, atstrādāt. Šobrīd saku- gan "jā", gan "nē". Viss atkarīgs no tā, kā mēs uz to skatāmies. Tāpēc jau viedie saka- svarīgs ir ceļš, nevis rezultāts, lai mēs mazāk kristu iekšā iepriekš pieminētajās bedrēs. Šis ir vairāk vai mazāk garš ceļš, tomēr ļoti interesants un aizraujošs savā būtībā.


Parasti ir pamattēmas, ko prasās risināt:


* attiecības ar vecākiem vai mammu;

* dzimtas programmas;

* partnerattiecības vai attiecības ar līdzcilvēkiem (attiecību karma ir klātesoša gandrīz katram cilvēkam);

* attiecības ar bērniem;

* dzimšanas un iemiesošanās traumas;

* dažāda veida bailes, tostarp, bailes izpaust savu patieso būtību (šis izpaužas arī kā nespēja realizēt savu potenciālu);

* finanšu jautājumi.


Kad esi "ieraudzījis" savu dziedināmo un transformējamo lauku, atliek vien rīkoties. Tieši apzināta rīcība ļauj mums sajust, ka esam sava likteņa radītāji. Šeit vēlos iedrošināt tevi- sāc ar to, kas šobrīd visvairāk "spiež", neko garām nepalaidīsi. Jo strādājot ar kādu savas dzīves tēmu, izmaiņas notiek arī pārējās dzīves jomās, tikai iepriekš mēs to nevaram nedz paredzēt, nedz iztēloties. Šis process patiešām ir aizraujošs un padara tevi par savas dzīves vērotāju. Tu esi kā mākslinieks, kurš vēro gleznu, ko šobrīd pats rada. Tu redzi tās krāsu un toņu saspēli, kurā jūti sevi. Daudzi maldīgi uzskata, ka sevis meklēšanas ceļā nevar sevi pa īstam izpaust un realizēt savā dzīvē. Iespējams un visticamāk, tu patiešām šobrīd nevari izpaust visu sevī noglabāto potenciālu, taču tu noteikti vari realizēt vismaz daļiņu no savas unikalitātes. Manuprāt, savas unikalitātes izpaušana kaut vai pa mazai kripatiņai iesākumā ir pats taisnākais un jaudīgākais ceļš uz savas būtības pilnīgu realizāciju.


Ir dvēseles, kurām jau šajā dzīvē ir paredzēts piedzīvot esību, kad karma ir atstrādāta un viņi var izvēlēties ar ko un vai veidot attiecības, kur dzīvot un ko darīt. Bieži vien tās ir dvēsles, kuru dvēseles uzdevums ir strādāt ar citiem cilvēkiem, atbalstīt viņus viņu ceļā. Par šāda brīža tuvošanos vari nojaust, ja nav vairs iekšējas intereses par dažādām attiecību peripētijām. Vienlaicīgi tu redzi cilvēka patiesumu vai slēptos nodomus, neīstumu. Ikdienas dzīves risināmās lietas nekur nav pazudušas, tās vēl joprojām var būt izaicinošas, taču tu zini, ka viss ir risināms, pat ja šobrīd nezini kā. Šeit nav klātesošas bezcerības un bezspēcības sajūtas, jo tu zini, ka vienkārši nav neatrisināmu jautājumu. Arī šajā dzīves posmā tu turpini attīstīt savas prasmes komunikācijā un citās praktiskajās disciplīnās. Tu pilnībā apzinies, ka tikai tu un neviens cits esi atbildīgs par savu dzīvi. Tomēr vienlaicīgi piedzīvo neticamu iekšējās brīvības un prieka sajūtu! Sevis iepazīšanas ceļš nekad nebeidzas- kur vien uzmanību velti, tur aizvien veras un iemirdzas jaunas šķautnes!


Vēlos iedrošināt tevi- dari un nebaidies kļūdīties! Ja ir bail, atceries- jo lielākas bailes, jo lielākas pārmaiņas tās slēpj!


Mīlestībā un neizsakāmā esības priekā,

Anita


Foto: no personīgā arhīva
244 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page